Apie mus

Auction Baltic Horses yra tarptautinė internetinė žirgų aukciono platforma jungianti pirkėjus ir pardavėjus iš viso pasaulio. Mūsų kelionė prasidėjo nuo paprastos, bet įkvepiančios idėjos, kurią pasiūlė mūsų partneriai iš žirgyno. Sėkmingai pardavę savo techniką mūsų platformoje „Auction Baltic Industrial“ jie kreipėsi į mus klausdami, ar galėtume savo patirtį pritaikyti ir žirgų pardavimams, ar galėtume paskelbti žirgų aukcioną. Paskatinti šios novatoriškos idėjos ir turėdami sėkmingą internetinių aukcionų patirtį, priėmėme iššūkį ir ėmėmės kurti dinamišką, inovatyvią internetinę aukciono svetainę, kurioje susiburtų žirgų ir jojimo entuziastai, veisėjai, treneriai ir raiteliai. Vietą, kurioje laimėtų ir pirkėjas ir pardavėjas, kartu puoselėdami pasitikėjimą ir skaidrumą viso proceso metu.  

 

Mūsų aukcionas užtikrina greitą ir veiksmingą pardavimo procesą pardavėjams, o pirkėjams suteikia visą informaciją apie parduodamus žirgus ar produktus ir galimybę juos apžiūrėti dar prieš dalyvaujant aukcione.

Mūsų profesionali komanda apžiūri, fotografuoja, reklamuoja ir rengia žirgų ar produktų apžiūras savo klientams, o pasibaigus aukcionui pasirūpina visais formalumais. Pardavėjui belieka mėgautis lengvu ir maloniu pardavimo procesu.

 

Kviečiame prisijungti prie mūsų šioje nepaprastoje kelionėje, kurioje susipina tradicijos ir technologijos, jojimo bendruomenei suteikdamos galimybę pasiekti naujus horizontus. Auction Baltic Horses ne vien parduoda žirgus ar jiems skirtą inventorių, tačiau ir kuria ryšius, padeda įgyvendinti svajones ir puoselėja nesenstantį ryšį tarp žmonių ir šių nuostabių būtybių.